Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na kartonu, 20 x 23 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Jos. Štolovský, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.Autor viz T 2/566, TB 32/105, B 9/845.